Kontaktujte nás!
Epilace Brno

Odstraňování chloupků

Odstraňováním chloupků se ženy zabývají odedávna, již v době kamenné používaly přiostřené kameny nebo lastury a pomocí nich chloupky odstraňovaly. Metody odstranění chloupků se neustále zdokonalují.

V současné době lze chloupky odstranit doma pomocí ostré žiletky, různých depilačních krémů nebo vosků a holicích strojků. Depilační způsoby odstraňování chloupků však s sebou přinášejí mnoho negativ a nepříliš uspokojivý výsledek – jen několik dní trvající efekt depilace a s tím spojené neustále se opakující rituály odstraňování chloupků.

Často se setkáváme s alergickými reakcemi na krémy, bolestivostí při odstraňování chloupků voskem, narušení vrchní vrstvy pokožky při holení žiletkou, případné zarudnutí a zanícení oholeného chloupku. Finanční náročnost depilace může být srovnatelná s epilačními metodami odstraňování chloupků prováděnými v kosmetických salonech. Odstranění chloupků depilací totiž provádíme několikrát týdně nebo měsíčně, zatímco odstranění chloupků epilačními přístroji absolvujeme jen několikrát za život. Při epilaci totiž dochází k trvalému odstranění chloupků.Více informací o kosmetice na www.mayanne.cz
© 2014, Epilace Brno - Renata Zichová
Všechna práva vyhrazena.
Web & Design by Persona studio
[ ]